top of page

Design a inspirace v srdci Prahy

Jsme pečlivě kurátorovaným místem, které ožívá originálními kousky od lokálních designérů, unikátními značkami, deadstockem, ale i autentickým vintage sortimentem.

 

Ponořte se do našeho Shoppable Apartment konceptu, díky kterému si můžete kousek této kreativní atmosféry přenést přímo k sobě domů.

Navštivte nás na adrese Újezd 1

Petřín, Kampa park nebo Kinského zahrady. Ať už se procházíte Malou Stranou, od Lennonovy zdi nebo jdete přes most od Národního divadla, udělejte si chvilku i pro kulturu a design.

 

Najdete nás v naší kamenné prodejně s rozlohou přes 150m2 na adrese Újezd 600/1, Praha 5.

Ones Concept je Shoppable Apartment

V našem prostoru si můžete vybrat cokoliv, co vás zaujme - od elegantních svítidel nebo nábytku, po vázy s květinami, porcelán, módní design či šperky. 

 

Ones Concept je místo, které se neustále mění, žije kreativitou a inspirací. Každých 6 měsíců vám představujeme novou sezónu - nové téma, nový interiér, nová autorská sestava.

 

Pro nás je ale Ones především komunita. Na našich akcích a workshopech se setkávají designoví nadšenci s autory, propojujeme designéry a značky k jedinečným kolaboracím a s designéry připravujeme limitované kolekce pro Ones.

IMG_5715_edited.jpg

Pop-up
Buffet Clothing

Součástí obchodu je i trvalý pop-up, který na danou sezónu poskytujeme značkám k prezentaci svého kompletního portfolia nebo rozsáhlejších kolekcí. 

 

Aktuálně je s námi v Ones Concept slovenská módní značka Buffet Clothing. 

 

Buffet Clothing navrhuje a vyrábí své produkty z ReLiveTex látek - z přebytkových rolí od nejluxusnějších světových značek. Každý kus je tak těžko reprodukovatelný a dostupný pouze v omezeném počtu.

 

Navštivte nás v Ones Concept a objevte unikátní svět Buffet Clothing

bottom of page